Menü

Dijital Dönüşüm Burada Başlıyor

Kurum veya şirketlere sunduğumuz Dijital Dönüşüm ve Dijital Arşivleme hizmetlerimizi keşfedin, rekabette öne geçin.

FİZİKSEL
ARŞİVLEME
DİJİTAL
ARŞİVLEME
EĞİTİM VE
DANIŞMANLIK
PERSONEL
KİRALAMA
YAZILIM
HİZMETLERİ
DONANIM
HİZMETLERİ

Arşiviniz emin ellerde, verimliliğiniz beklentilerin ötesinde.

Evrakla ilgili işlemlerin çalışanların mesailerinin %40'lık bölümünün boşa gitmesine sebep olduğunu biliyor muydunuz? Ofislerde evraklar ya kaybolur ya yanlış dosyalamadan dolayı bulunamaz. Bu da verimliliğin düşmesine ve vakit kaybına yol açar. Üstelik bir evrağın hazırlanması, kopyalanması ve saklanması, kurumlara her yıl yüzlerce dolara mal olmaktadır. Kağıt israfı, fotokopi giderleri ve dünyamıza verilen zarar da hesaba katıldığında dijital arşivleme ve dijital dönüşümün değeri daha iyi anlaşılır.

Delfin, tüm bu sorunlara çözüm bulmak için, kurumunuzu teknolojiyle daha verimli hale getirmek için var. Birikimiyle yıllardır arşivleme ve dijital dönüşüm merkezi olarak hizmet veren Delfin, her türlü doküman tabanlı teknolojileri en güncel haliyle kurumunuzun faydasına sunar. İhtiyacınız olan teknolojik altyapıyı kurarken, fiziksel ve dijital arşivleme çözümleriyle hem zamandan hem maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar.

Kalite Politikası

Her koşulda en yüksek müşteri memnuniyeti için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyoruz.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, belge-bilgi yönetimi alanında uzman kişiler ve iş ortaklarımızla birlikte, kurum ve şirketlere arşiv konularında en uygun teknolojik çözüm önerilerini sunmak, anahtar teslim projeler sayesinde kurumlara katma değer sağlamak. Sosyal sorumluluklara ve yerel bilince sahip uluslararası bir firma olmak.

Misyonumuz, kurum ve şirketlerin her türlü dokümana ve bilgiye kolayca ve hızla ulaşmalarını sağlayarak, iş performanslarını artırmak, zamandan tasarruf etmelerini sağlamak. Etkin ve güvenilir hizmetler sunarak, etik değerlerin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutan global bir firma olmak.